II. Labdabiztos Kupa 3.rész

2010.02.17. 11:41

Óriási várakozás előzte meg a mérkőzést a részemről, mert gyermekkorom legsötétebb bugyra volt, mikoron először Budapesten...

...aztán Belgrádban...

...egyszóval az 1-12(Mijatovic 7) ellen nagyon fontos csoportmeccset játszottunk az II.LB Kupa harmadik fordulójában:

ETM7 - Bastille LSE 0-2 (0-1)

Kezdőcsapat: Cservenák - Capuano, Holmström, Krummenacher, Szekeres - Orosz, Csúri, Roccato (Fodor 70'), Pallag - Banaś (Balázs 60'), Coll.

Gólszerző: Orosz 6' , Krummenacher 77'

Szélekre és a kontrákra kihegyezetett taktikai rendszerrel áltunk fel a mérkőzés kezdetekor, ami rögtön a 6. percben eredményre vezetett, mivel a már sokszor emlegetett és megbecsült Orosz Vili eggy precíz kontra végén, az utolsó védőt ki nem cselezve rádurrantotta és rést talált a lövés. A sokat emlegetett ellenfél védője, Asszony Benjámin női megérzései nem jöttek be, és esélye nem volt a blokkra.

A gól után a magabiztos védekezés és az eredmény őrzése számított a legfontosabbnak, amit a csapat nagyon becsületesen be is tartott, aztán már csak haba  tortán, hogy a 77. percben Krummenacher a tőle már megszokott módon, hátúlról indulva egyedül fejezi be a támadást.

A srácok megérdemlik a gratulációt, szóljon a zene, jöjjenenk a táj lányok, fojjon folyjon a pezsgő és kicsit lazíts te is, Kálmi bácsi!!!